Who is the top sophomore boys basketball player in N.J.? (Poll Closed)
Micah Jackson, Newark Collegiate
18%
(13,634 votes)
Andrew Rowley, Columbia
14%
(10,687 votes)
Nasir Bey, Belleville
10%
(7,112 votes)
Nick Schroeder, Nutley
7%
(5,232 votes)
Cameron Downs, Medford Tech
5%
(4,100 votes)
Adam Harris, New Egypt
5%
(3,905 votes)
Logan Wejnert, Waldwick
4%
(2,763 votes)
Tyler Bey, Delsea
3%
(2,268 votes)
Jack Seidler, Marlboro
3%
(2,074 votes)
Logan Howland, Westfield
2%
(1,864 votes)
Matt Lee, Point Pleasant Boro
2%
(1,648 votes)
Dominic Schiappa, Metuchen
2%
(1,535 votes)
Jayden Pierre, Elizabeth
2%
(1,474 votes)
Elijah Perkins, Ranney
2%
(1,467 votes)
David Mager, Dwight-Englewood
2%
(1,445 votes)
Rasheer Fleming, Gloucester
1%
(1,017 votes)
Kyle Cuffe Jr., Blair
1%
(927 votes)
Jake Green, Cherry Hill East
1%
(789 votes)
Christian Corbo, West Essex
1%
(786 votes)
Khalil Tucker, Riverside
1%
(556 votes)
Ryan Curry, Montgomery
1%
(551 votes)
Bobby Beecher, Triton
1%
(510 votes)
Quadir Harrell, Bound Brook
1%
(436 votes)
Andrew Ball, Shawnee
1%
(384 votes)
Will Richardson, Bergen Catholic
<1%
(306 votes)
Jaden Arline, Paul VI
<1%
(288 votes)
Zahree Brown, Newark Central
<1%
(270 votes)
Gabriel Bowman, Bridgeton
<1%
(260 votes)
Saivon Pressley, Wardlaw-Hartridge
<1%
(253 votes)
Makhi Thompson, West Windsor-Plainsboro North
<1%
(252 votes)
Brian Whitney, Passaic Valley
<1%
(252 votes)
Keon Sabb, Williamstown
<1%
(240 votes)
Adam Silas, Marist
<1%
(233 votes)
Adriel Chaparro, Dover
<1%
(231 votes)
Kyle Vellis, Clifton
<1%
(224 votes)
Deywilk Tavares, Highland
<1%
(222 votes)
Alejandro Arango, Memorial
<1%
(218 votes)
Trey Simmons, Delsea
<1%
(202 votes)
Gavin Kreitz, Ridge
<1%
(201 votes)
Derek Simpson, Lenape
<1%
(196 votes)
John Celli, Tenafly
<1%
(195 votes)
Shawn Reckley, Hackensack
<1%
(153 votes)
Drew Greene, Cherry Hill East
<1%
(152 votes)
Jayden Lemond, Dwight-Englewood
<1%
(152 votes)
Andrew Stack, Madison
<1%
(138 votes)
Justin Hawkins, Life Center
<1%
(135 votes)
Brennan Columbia-Walsh
<1%
(133 votes)
Mark Armstrong, St. Peter's Prep
<1%
(130 votes)
Rasheem Harris, Florence
<1%
(130 votes)
Cam Rooney, Chatham
<1%
(125 votes)
Keyshun Sanders, Paulsboro
<1%
(118 votes)
Denver Anglin, Gill St. Bernard's
<1%
(111 votes)
Chase Clarke, Newark Academy
<1%
(108 votes)
Maurice Odum, Union City
<1%
(108 votes)
Corey Floyd Jr., Roselle Catholic
<1%
(103 votes)
Isaiah Griffin, Hudson Catholic
<1%
(101 votes)
Emeka Iloh, Union
<1%
(97 votes)
Tommy Mooney, Haddonfield
<1%
(93 votes)
Carlos Lopez, Egg Harbor Township
<1%
(92 votes)
Amari Campbell, St. Joseph (Met.)
<1%
(89 votes)
Ben Roy, Manasquan
<1%
(80 votes)
Justin Smith, Cherry Hill West
<1%
(75 votes)
David Olaniyi, Newark East Side
<1%
(74 votes)
Maurice Williams, Hamilton West
<1%
(74 votes)
Julian Brown, Bergen Catholic
<1%
(73 votes)
Elmarko Jackson, St. Augustine
<1%
(71 votes)
Jameel Morris, Burlington City
<1%
(69 votes)
Jamaal Morris, Burlington City
<1%
(68 votes)
Jamarques Lawrence, Plainfield
<1%
(67 votes)
Zion Cruz, Hudson Catholic
<1%
(57 votes)
Asim Jones, Manchester Regional
<1%
(55 votes)
Evan Meberg, Bogota
<1%
(55 votes)
Otega Oweh, Rutgers Prep
<1%
(52 votes)
Jaquan Harris, St. Thomas Aquinas
<1%
(48 votes)
Donovan Long, Marist
<1%
(46 votes)
Daniel Skillings, St. Joseph (Hamm.)
<1%
(35 votes)
DJ Thomson, Keyport
<1%
(28 votes)
Mike Atta, Pope John
<1%
(24 votes)
Shy'heed Jenkins-Floyd, Snyder
<1%
(22 votes)
Daniel Vessey, Hun
<1%
(19 votes)
Josiah Brown, New Brunswick
<1%
(15 votes)
Tayvon Gaither, Lenape
<1%
(15 votes)
Virgil Scruggs, Deptford
<1%
(14 votes)
Tom Finnegan, Ocean City
<1%
(12 votes)
Wendell Moreland, Lincoln
<1%
(12 votes)
Aiden Ramirez, Carteret
<1%
(12 votes)
Donte Johnson, Patrick School
<1%
(11 votes)
Corey Miller, Ocean Township
<1%
(11 votes)
Justin Price, Ridgefield
<1%
(11 votes)
Jimeel Quinn, Winslow
<1%
(11 votes)
Geoffrey Schroeder, Rumson-Fair Haven
<1%
(11 votes)
Total Votes: 74,702
closed