Who is the best boys soccer junior in N.J. in 2020? (Poll Closed)
Chase Reardon, Hackettstown
14%
(26,890 votes)
J.J. Zaun, Bernards
13%
(25,945 votes)
Kyle Birmingham, Mount Olive
11%
(22,172 votes)
Jerven Umanzor, North Brunswick
9%
(17,213 votes)
Niko Rubio, Egg Harbor
7%
(13,261 votes)
Joseph Vargas, Bound Brook
6%
(11,429 votes)
Juan Rosas, Kearny
5%
(9,442 votes)
Armando Santana, Don Bosco Prep
5%
(9,285 votes)
Ryan Hopp, Woodstown
4%
(7,037 votes)
Jimmy Gonzalez, Passaic
3%
(5,101 votes)
Joseph Jimenez, Bound Brook
2%
(4,643 votes)
Ryan Hanley, Dumont
2%
(3,828 votes)
Austin Roell, Hopewell Valley
2%
(3,154 votes)
Tommy Chyzowych, Holmdel
1%
(2,602 votes)
Joseph Gisoldi, Wall
1%
(2,521 votes)
Erza Shim, Manasquan
1%
(2,458 votes)
Michael Parra, Elmwood Park
1%
(1,964 votes)
Brandon Maia, Florence
1%
(1,487 votes)
Kyle Ramos, Wood-Ridge
1%
(1,286 votes)
Kyle Allen, Notre Dame
1%
(1,131 votes)
Fransisco Castelo, Ocean Township
1%
(1,114 votes)
Matt McClosky, Roxbury
1%
(1,108 votes)
Colin Veltri, Oakcrest
1%
(1,073 votes)
Nino Carramusa, Don Bosco Prep
1%
(1,012 votes)
Stephen Connor, Holy Cross Prep
<1%
(894 votes)
David Schuster, Seton Hall Prep
<1%
(796 votes)
Jean Paul Solano, Cresskill
<1%
(662 votes)
Aiden McGuigan, Washington Township
<1%
(473 votes)
Matt Price, Schalick
<1%
(441 votes)
Andres Lazo, Montville
<1%
(420 votes)
Terence Byrnes, Wall
<1%
(413 votes)
Kevin Krall, Florence
<1%
(405 votes)
Nathan Russell, Bloomfield
<1%
(376 votes)
Jeryk Coto-Murillo, Manville
<1%
(370 votes)
Cade McGrath, Moorestown
<1%
(368 votes)
Daniel Ittycheria, Pingry
<1%
(352 votes)
Lucas Ribeiro, Pingry
<1%
(352 votes)
Daniel Yanez, Pingry
<1%
(352 votes)
Aiden Hoenisch, Notre Dame
<1%
(340 votes)
Ryan Kopervos, Absegami
<1%
(327 votes)
Michael Reid, Ocean Township
<1%
(327 votes)
Josh Cruz, Monroe
<1%
(325 votes)
Brett Howard, Delaware Valley
<1%
(324 votes)
Ethan Harris, Summit
<1%
(323 votes)
Ilgaz Yuksel, Leonia
<1%
(323 votes)
Lucas Da Costa, Long Branch
<1%
(321 votes)
David Frankel, Gill St. Bernard's
<1%
(321 votes)
Max Hawk, Triton
<1%
(321 votes)
Aidan Grant, Delbarton
<1%
(320 votes)
Chase Rotteveel, Lawrence
<1%
(320 votes)
Mats Kolmodin, Montville
<1%
(319 votes)
Sean Doran, Bernards
<1%
(318 votes)
Ohanny Navarro, Middlesex
<1%
(318 votes)
Michael Cafiero, Manasquan
<1%
(317 votes)
Ryan Donovan, Delbarton
<1%
(317 votes)
Cole Hayman, Schalick
<1%
(317 votes)
Gavin Scavino, Gill St. Bernard's
<1%
(317 votes)
Jared Krasnove, Monroe
<1%
(317 votes)
Ryan Gale, Triton
<1%
(316 votes)
Drew Ligotti, Seton Hall Prep
<1%
(316 votes)
Ari Rosu, West Orange
<1%
(316 votes)
Nick Schwake, Bergen Catholic
<1%
(316 votes)
Charles Anyichie, Ranney
<1%
(315 votes)
Jacoby Calvo, Elizabeth
<1%
(315 votes)
Seydou Camara, Wood-Ridge
<1%
(315 votes)
Kyle Corrigan, St. Rose
<1%
(315 votes)
Aidan Davis, St. Augustine
<1%
(315 votes)
Bryan Gaviria, Jefferson
<1%
(315 votes)
Andrew Macik, Westfield
<1%
(315 votes)
Enrique Mustoli, Lyndhurst
<1%
(315 votes)
Elias Simpkins, Hunterdon Central
<1%
(315 votes)
James Watson, Notre Dame
<1%
(315 votes)
Danny Bensch, Notre Dame
<1%
(314 votes)
Gabe Espada, East Brunswick
<1%
(314 votes)
Ryan Friedberg, Westfield
<1%
(314 votes)
Mathew Giraldo, Elizabeth
<1%
(314 votes)
Liam Hogan, Notre Dame
<1%
(236 votes)
Total Votes: 196,168
closed