Who are the top boys lacrosse juniors in New Jersey? (Poll Closed)
Guy Hendrickson, Northern Burlington
16%
(7,647 votes)
Jonathan Slusser, Edison
9%
(4,215 votes)
Jack LaVere, Lenape Valley
8%
(3,846 votes)
Connor Albertson, Gill St. Bernard’s
7%
(3,370 votes)
Will Doran, Princeton
6%
(2,775 votes)
Chase Young, Holy Cross
4%
(1,916 votes)
Matt Pergola, Nutley
4%
(1,834 votes)
JAZ Zanelli, Seton Hall Prep
3%
(1,222 votes)
Nick Paterno, Bernards
2%
(1,195 votes)
Max Morosoff, Vernon
2%
(1,110 votes)
Nick Muller, Bergen Catholic
2%
(1,078 votes)
Jack Kenyon, Caldwell
2%
(1,004 votes)
Dominic Pira, Bergen Catholic
2%
(998 votes)
Dylan Connors, West Milford
2%
(989 votes)
Mikey Kloepfer, Scotch Plains-Fanwood
2%
(983 votes)
Tyler Mininno, Lawrenceville
2%
(930 votes)
Marcello Santoro, Lakeland
2%
(868 votes)
Drew Golden, Westwood
2%
(785 votes)
Dylan Sebastian, Summit
1%
(600 votes)
Ben Root, Scotch Plains-Fanwood
1%
(519 votes)
Chris Bacich, Northern Highlands
1%
(518 votes)
Kenny Sinofsky, Ridge
1%
(456 votes)
Rocco Garcia, West Essex
1%
(426 votes)
Connor Gorman, Don Bosco Prep
1%
(411 votes)
Elijah Smith, Dayton
1%
(385 votes)
Aidan Bolger, West Milford
1%
(382 votes)
Matt Duarte, Cedar Grove
1%
(328 votes)
Aidan McLaughlin, Warren Hills
1%
(326 votes)
Mike Kelly, Ramapo
1%
(322 votes)
Will Rose, Seton Hall Prep
1%
(317 votes)
Eric Webb, Westfield
1%
(304 votes)
Jack Sharma, Delbarton
1%
(273 votes)
Luke Ceneri, Clifton
1%
(272 votes)
Collin Rovere, Wayne Valley
1%
(270 votes)
Michael Amoruso, Don Bosco Prep
<1%
(241 votes)
Aiden Kirk, Point Pleasant Boro
<1%
(234 votes)
Tommy Hausmann, Glen Ridge
<1%
(213 votes)
Koleton Marquis, Don Bosco Prep
<1%
(197 votes)
Freddie McAneney, Shawnee
<1%
(193 votes)
Robby Donnelly, Phillipsburg
<1%
(192 votes)
Teddy Manitta, Chatham
<1%
(183 votes)
Seamus Schofield, Delran
<1%
(165 votes)
Harry Kauffman, Bernards
<1%
(164 votes)
Robbie Travers, Ramapo
<1%
(159 votes)
Nick Pingor, Johnson
<1%
(158 votes)
Peter Murray, Caldwell
<1%
(157 votes)
Harrison Josloff, Pingry
<1%
(150 votes)
Matthew Stella, Warren Hills
<1%
(149 votes)
Joe Meidling, Notre Dame
<1%
(138 votes)
Will Giarrusso, Seton Hall Prep
<1%
(123 votes)
Nico Kross, St. Joseph (Mont.)
<1%
(119 votes)
Pasquale Cappozoli, Caldwell
<1%
(117 votes)
Connor Herraiz, Pope John
<1%
(112 votes)
Jack LaBanca, Pope John
<1%
(107 votes)
Mason Bellinger, Paramus
<1%
(97 votes)
Brian Buono, Northern Highlands
<1%
(92 votes)
Ellis Wilson, Gill St. Bernard’s
<1%
(91 votes)
Matt Dollive, Wall
<1%
(89 votes)
Zachary Maksimiak, Pompton Lakes
<1%
(88 votes)
Scott Marvin, Morristown
<1%
(85 votes)
Brandon Stuart, Don Bosco Prep
<1%
(85 votes)
David Whelan, Seton Hall Prep
<1%
(85 votes)
Ryan Christensen, Old Bridge
<1%
(84 votes)
Trevor Hillier, West Morris
<1%
(83 votes)
Jack Kolbe, Robbinsville
<1%
(75 votes)
Connor Coughlin, West Essex
<1%
(67 votes)
Will O'Connell, Summit
<1%
(65 votes)
David Link, Delbarton
<1%
(64 votes)
Alex Stanuikynas, Delran
<1%
(63 votes)
Ben Tausner, Dwight-Englewood
<1%
(55 votes)
Will Anderson, Ridgewood
<1%
(54 votes)
Ryan McLaughlin, Mountain Lakes
<1%
(54 votes)
Nathan Committee, Southern
<1%
(53 votes)
Jake Searing, Allentown
<1%
(53 votes)
Andrew Heubeck, Hun
<1%
(44 votes)
Brady Kurdyla, Bridgewater-Raritan
<1%
(43 votes)
Matt Wrede, Seton Hall Prep
<1%
(43 votes)
Will Consoli, Glen Rock
<1%
(37 votes)
Michael Drago, West Essex
<1%
(37 votes)
Aidan Peters, St. Augustine
<1%
(37 votes)
Mason Carfello, Don Bosco Prep
<1%
(34 votes)
Louis Azaara, Hopewell Valley
<1%
(33 votes)
Connor Gerlach, Don Bosco Prep
<1%
(32 votes)
Erik Helgeson, Ridge
<1%
(32 votes)
Ryan Sininsky, Southern
<1%
(29 votes)
Tyler Sininsky, Southern
<1%
(29 votes)
John Dunphey, Ridgewood
<1%
(28 votes)
Eric Jung, Tenafly
<1%
(28 votes)
Dylan LeBlanc, Manasquan
<1%
(25 votes)
Brett Nabb, Middle Township
<1%
(23 votes)
Matthew Vanaman, St. Augustine
<1%
(23 votes)
Sean Pappas, Lenape
<1%
(22 votes)
Luke Vaccaro, Bergen Catholic
<1%
(22 votes)
Christian Bockelmann, Rumson-Fair Haven
<1%
(21 votes)
Luke Engelke, Pingry
<1%
(21 votes)
Ben Roberts, Tenafly
<1%
(21 votes)
Connor Kehm, Don Bosco Prep
<1%
(20 votes)
Reid Tietjen, Mountain Lakes
<1%
(18 votes)
Jude Avelino, Summit
<1%
(16 votes)
Finn Morgan, Haddonfield
<1%
(16 votes)
Cade Schuckman, Mountain Lakes
<1%
(16 votes)
Ryan Boyd, Chatham
<1%
(15 votes)
Lucas Osborne, Lawrenceville
<1%
(15 votes)
Hunter Van Zant, Boonton
<1%
(15 votes)
Ryan Palmer, Pingry
<1%
(14 votes)
Jake Pryor, Montclair Kimberley
<1%
(14 votes)
Ryan Gess, Ridgewood
<1%
(13 votes)
Konrad Miklaszewski, Montclair
<1%
(13 votes)
Matt Loeloff, Summit
<1%
(12 votes)
Carson Brown, Hun
<1%
(11 votes)
Ben Thomas, St. Augustine
<1%
(11 votes)
Owen Finetto, St. Joseph (Mont.)
<1%
(9 votes)
Jon Ruff, Westwood
<1%
(9 votes)
Charlie Schmitt, Montclair
<1%
(9 votes)
Sean Shelko, Lenape
<1%
(9 votes)
Kyle Feltmann, Northern Highlands
<1%
(8 votes)
Max LaTorre, Delbarton
<1%
(8 votes)
Ryan Johnson, Delbarton
<1%
(7 votes)
Joe Bryson, Rancocas Valley
<1%
(6 votes)
Danny Dolce, Boonton
<1%
(6 votes)
Brook English, Lawrenceville
<1%
(5 votes)
Dane Sabarese, Delran
<1%
(5 votes)
Conor St. Amant, Summit
<1%
(5 votes)
Bobby Turso, Ridgewood
<1%
(5 votes)
Colin LaForty, Ridgewood
<1%
(4 votes)
Dylan Sachs, Montclair Kimberley
<1%
(4 votes)
Ryan Bilello, Manasquan
<1%
(3 votes)
Max Pauwels, Manasquan
<1%
(3 votes)
Total Votes: 48,615
closed