Who are the top girls soccer seniors in New Jersey? (Poll Closed)
Kathryn Duff, Morristown
22%
(5,745 votes)
Logan Shaw, Rancocas Valley
14%
(3,594 votes)
Riley Boucher, Delsea
7%
(1,878 votes)
Caelan McHugh, Holy Angels
7%
(1,760 votes)
Mackenzie Albert, Nutley
7%
(1,708 votes)
Cierra Penny, Lenape
6%
(1,519 votes)
Gemma Goldenbaum, Steinert
5%
(1,351 votes)
Zoe Warne, Ridgewood
5%
(1,298 votes)
Abigail Huang, Hanover Park
5%
(1,184 votes)
Olivia Sofroney, Delran
4%
(968 votes)
Maggie Ousouljoglou, Bridgewater-Raritan
2%
(487 votes)
Aislynn Macco, Princeton Day
2%
(481 votes)
Kelsey Gilroy, Freehold Township
2%
(450 votes)
Lauren Sullivan, Bridgewater-Raritan
2%
(421 votes)
McKenna Williams, Kingsway
1%
(304 votes)
Ava Racobaldo, Bishop Eustace
1%
(288 votes)
Kailey Sheehan, Sterling
1%
(261 votes)
Sarah Jablin, Emerson Boro
1%
(211 votes)
Emily Petersen, Mountain Lakes
1%
(186 votes)
Alexis Hatfield, Sterling
1%
(166 votes)
Emily Abbott, Waldwick
1%
(136 votes)
Taylor Anthony, Middlesex
1%
(136 votes)
Maggie Haskell, Ramsey
<1%
(103 votes)
Alexandra Ouano, St. John Vianney,
<1%
(90 votes)
Mia Lombardi, Wayne Hills
<1%
(63 votes)
Jillian Luftman, Glen Rock
<1%
(62 votes)
Elettra Giantomenico, Glen Ridge
<1%
(51 votes)
Adrianna Morales, Holmdel
<1%
(36 votes)
Cami Silvestro, Eastern
<1%
(34 votes)
Nicole DiCaprio, Pascack Hills
<1%
(28 votes)
Gia Mandile, Emerson Boro
<1%
(28 votes)
Ava Morales, Old Bridge
<1%
(28 votes)
Kiersten Brown, Wall
<1%
(26 votes)
Paige McGuire, Hasbrouck Heights
<1%
(22 votes)
Elise Fox, Westfield
<1%
(21 votes)
Leah Klurman, Scotch Plains-Fanwood
<1%
(20 votes)
Gwen Farina, Gateway
<1%
(17 votes)
Elaina Grenz, River Dell
<1%
(17 votes)
Briana Lopez, Linden
<1%
(17 votes)
Nikki Dedes, Shawnee
<1%
(16 votes)
Grace Madigan, Verona
<1%
(16 votes)
Helene Tyburczy, Ramsey
<1%
(16 votes)
Summer Reimet, Ocean City
<1%
(13 votes)
Kelly DeGaetano, North Brunswick
<1%
(12 votes)
Chloe Skipper, Montclair Kimberley
<1%
(12 votes)
Henna Andican, Mountain Lakes
<1%
(11 votes)
Riley Korzeneski, Cranford
<1%
(11 votes)
Tori Rideau-Winds, West Orange
<1%
(11 votes)
Stephanie Balerna, Pennington
<1%
(10 votes)
Olivia Bodmer, Notre Dame
<1%
(10 votes)
Emily Jozak, Wayne Valley
<1%
(10 votes)
Olivia Smith, Rutherford
<1%
(10 votes)
Allie Post, Gov. Livingston
<1%
(9 votes)
Sydney Wolven, Mornoe
<1%
(9 votes)
Allison Gilbert, East Brunswick
<1%
(8 votes)
Olivia Hoover, Glen Ridge
<1%
(8 votes)
Marisa Snee, Blair
<1%
(8 votes)
Merin Boucher, Metuchen
<1%
(7 votes)
Alex Clark, Eastern
<1%
(7 votes)
Ava Cole, Newark Academy
<1%
(7 votes)
Natalie DiLorenzo, Immaculate Heart
<1%
(7 votes)
Nicola Mosionek, Hopewell Valley
<1%
(7 votes)
Emma Worthington, Emerson Boro
<1%
(7 votes)
Mea Allex, Hopewell Valley
<1%
(6 votes)
Mary Cochran, Ramapo
<1%
(6 votes)
Livia Davidson, Saddle River Day
<1%
(6 votes)
Lizzie Gillen, Toms River East
<1%
(6 votes)
Sophia Lis, Princeton
<1%
(6 votes)
Kate Mazzella, Sparta
<1%
(6 votes)
Astrid McGraw, Wayne Valley
<1%
(6 votes)
Kayla Bower, DePaul
<1%
(5 votes)
Molly Brumbach, Montclair
<1%
(5 votes)
Emily Chico, Ramapo
<1%
(5 votes)
Kelsey Newton, Washington Township
<1%
(5 votes)
Kelsey Ramos, Wayne Valley
<1%
(5 votes)
Hope Slimmer, Ocean City
<1%
(5 votes)
Natasha Kim, Summit
<1%
(5 votes)
Briana Andreoli, Hawthorne
<1%
(4 votes)
Isabella Gomez, Mahwah
<1%
(4 votes)
Akylah Hawkins, North Brunswick
<1%
(4 votes)
Emily Holzer, Demarest
<1%
(4 votes)
Cameryn Keane, Trinity Hall
<1%
(4 votes)
Ashley Martinho, Bridgewater-Raritan
<1%
(4 votes)
Caroline Mascone, Middletown North
<1%
(4 votes)
Kendall Evans, Whippany Park
<1%
(4 votes)
Riley Block, Morris Catholic
<1%
(3 votes)
Kirti Craig, Spotswood
<1%
(3 votes)
Julia DiDimizio, Ramapo
<1%
(3 votes)
Clara Ford, Shore
<1%
(3 votes)
Lily Froehlich, Trinity Hall
<1%
(3 votes)
Olivia Giordano, Millville
<1%
(3 votes)
Christina Golden, Allentown
<1%
(3 votes)
Ella Madden, Park Ridge
<1%
(3 votes)
Remi Newcomb, West Deptford
<1%
(3 votes)
Kayla Reed, East Brunswick
<1%
(3 votes)
Megan Rougas, Princeton
<1%
(3 votes)
Meghan Carragher, Middletown South
<1%
(2 votes)
Ruby Conroy, Hawthorne
<1%
(2 votes)
Naomi DeNovellis, Old Bridge
<1%
(2 votes)
Jamie Goldfarb, Hunterdon Central
<1%
(2 votes)
Cleo Gingnard, Red Bank Catholic
<1%
(2 votes)
Morgan Miranda, Mother Seton
<1%
(2 votes)
Xochilt Turijan, Hudson Catholic
<1%
(2 votes)
Payton Uhrig, Ridge
<1%
(2 votes)
Nicole Wilson, North Hunterdon
<1%
(2 votes)
Katie Aglione, Rumson-Fair Haven
<1%
(1 vote)
Kai Bace, Toms River East
<1%
(1 vote)
Taylor Bielan, Holmdel
<1%
(1 vote)
Katherine Fishbone, Newark Academy
<1%
(1 vote)
Odaliana Gomez, Hasbrouck Heights
<1%
(1 vote)
Parker Grimm, Shore
<1%
(1 vote)
Juliana Kolbasovsky, Holmdel
<1%
(1 vote)
Lauren McCall, Schalick
<1%
(1 vote)
Madison Miniutti, DePaul
<1%
(1 vote)
Tiana Ramirez, Manalapan
<1%
(1 vote)
Arianna Silva, DePaul
<1%
(1 vote)
Katie Vassilakos, Holmdel
<1%
(1 vote)
Alexandra Wojie, Holmdel
<1%
(1 vote)
Mia Agresti, Shore
0%
(0 votes)
Jessica Brahnan, Science Park
0%
(0 votes)
Morgan Cupo, Red Bank Catholic
0%
(0 votes)
Evie Davis, Haddon Heights
0%
(0 votes)
Camryn Dirkes, Mainland
0%
(0 votes)
Lily Johnson, Ramapo
0%
(0 votes)
Lexi Mazzella, Bordentown
0%
(0 votes)
Rori McDonough, Shore
0%
(0 votes)
Samantha Slater, Somerset Tech
0%
(0 votes)
Mia Saccone, West Essex
0%
(0 votes)
Total Votes: 25,610
closed