Who is the top boys basketball junior in New Jersey? (Poll Closed)
Matthew Niedermaier, Parsippany
34%
(4,138 votes)
Evan Cabral, Don Bosco Prep
14%
(1,714 votes)
Richard Machado, Saddle River Day
13%
(1,584 votes)
Shayne Hinton, Bloomfield
11%
(1,320 votes)
Jordan Poole, Burlington Township
8%
(1,041 votes)
Jason Eisele, Jefferson
7%
(840 votes)
Maurice Crump, Burlington Township
2%
(270 votes)
Arnaldo Rodriguez, St. Joseph (Hamm.)
2%
(246 votes)
Jordan Summers, Bound Brook
1%
(184 votes)
Joe Ganton, West Essex
1%
(130 votes)
Zion Baitey, Morristown
1%
(87 votes)
Darien Santos, Hackettstown
1%
(71 votes)
Matt Nervi, Scotch Plains-Fanwood
1%
(69 votes)
Josh Ingram, St. Joseph (Met.)
1%
(63 votes)
Elijon Nix, Arts
<1%
(50 votes)
Jonathan Carman, Piscataway
<1%
(38 votes)
Ray Zamloot, Caldwell
<1%
(35 votes)
Chris Ross, Wallkill Valley
<1%
(34 votes)
Sutan Fitzpatrick, Newark East Side
<1%
(26 votes)
D.J. Wagner, Camden
<1%
(26 votes)
Jackson Bleecker, Seton Hall Prep
<1%
(22 votes)
Chris Venturoso, Lacey
<1%
(20 votes)
John Skrivanich, Ferris
<1%
(18 votes)
Luke Cohen, Livingston
<1%
(17 votes)
Caleb Mundell, Sterling
<1%
(16 votes)
James Ianelli, Bishop Eustace
<1%
(15 votes)
Julian Caldejon, McNair
<1%
(13 votes)
Noah Payne, Eastern
<1%
(13 votes)
Jalen Robinson, Columbia
<1%
(11 votes)
Will Bradley, Christian Brothers
<1%
(10 votes)
Jordan Atkins, Rutgers Prep
<1%
(9 votes)
Antwan Bridgett, Trenton
<1%
(8 votes)
Eugene Crossland, Shabazz
<1%
(8 votes)
Ted Gregiore, Roselle Park
<1%
(8 votes)
Donovan McKoy, St. Joseph (Mont.)
<1%
(8 votes)
William Mullins, Kearny
<1%
(8 votes)
D.J. Germann, Egg Harbor
<1%
(6 votes)
Ryan Leskauskas, Chatham
<1%
(6 votes)
Josh Michigan, Brick Memorial
<1%
(6 votes)
Latrell Bullock, Holy Cross Prep
<1%
(5 votes)
Jasier Carter, Sinai Christian
<1%
(5 votes)
Tyler Levins, Haddon Township
<1%
(5 votes)
Jackson Tindall, St. Peter’s Prep
<1%
(5 votes)
Brett Colon, Summit
<1%
(4 votes)
David Gheysens, Moorestown
<1%
(4 votes)
Mackenzie Mgbako, Gill St. Bernard's
<1%
(4 votes)
Nate Pluviose, Pope John
<1%
(4 votes)
Will Surdez, Colts Neck
<1%
(4 votes)
Simeon Wilcher, Roselle Catholic
<1%
(4 votes)
Tarik Bicic, Rutherford
<1%
(3 votes)
Josh Eli, Deptford
<1%
(3 votes)
Ty-Laur Johnson, St. Benedict's
<1%
(3 votes)
Devon Johnson, Overbrook
<1%
(3 votes)
Hazir Lee, Newark Central
<1%
(3 votes)
Augustine McGhee, Bayonne
<1%
(3 votes)
Stephen Mellett, Point Pleasant Boro
<1%
(3 votes)
Isiah Stang, Fort Lee
<1%
(3 votes)
Nick Valentino, Red Bank Regional
<1%
(3 votes)
Preston Brown, Paterson Eastside
<1%
(2 votes)
Mike Ewing, Mendham
<1%
(2 votes)
Liam Gorman, Gloucester
<1%
(2 votes)
Davontay Hutson, Trenton
<1%
(2 votes)
Cameron Piggee, Rutgers Prep
<1%
(2 votes)
Michael Pirone, Oratory
<1%
(2 votes)
Bryce Stokes, Paterson Eastside
<1%
(2 votes)
Damir Stone, St. Mary (Ruth.)
<1%
(2 votes)
Sean Agard, Irvington
<1%
(1 vote)
Tahdir Carson, Roselle
<1%
(1 vote)
Jadin Collins, Rutgers Prep
<1%
(1 vote)
Brandon Dean, South Plainfield
<1%
(1 vote)
Brandon Gasiewski, South Amboy
<1%
(1 vote)
Elijah Gertrude, Hudson Catholic
<1%
(1 vote)
Jayden Holmes-Cotter, Freehold Township
<1%
(1 vote)
Ladji Kalilou Dembele, St. Benedict's
<1%
(1 vote)
Devin Kimmick, New Egypt
<1%
(1 vote)
Matt Kinzler, St. Peter’s Prep
<1%
(1 vote)
Jayden Lemond, Blair
<1%
(1 vote)
Cian Medley, Camden
<1%
(1 vote)
Dorien Moorman, Hoboken
<1%
(1 vote)
Lorenzo Perez, Perth Amboy
<1%
(1 vote)
Terrell Pitts, . St. Thomas Aquinas
<1%
(1 vote)
Marco Restelli, Morris Catholic
<1%
(1 vote)
Jay-Nelly Reyes, Egg Harbor
<1%
(1 vote)
Sebastian Robinson, Elizabeth
<1%
(1 vote)
Nazir Rowell, Vineland
<1%
(1 vote)
Hampton Sanders, Lawrenceville
<1%
(1 vote)
Brendan Shannon, Haddon Heights
<1%
(1 vote)
Chris Smith, Hanover Park
<1%
(1 vote)
Noah Taylor, Colonia
<1%
(1 vote)
Bryan Warren, Timber Creek
<1%
(1 vote)
Tahaj Wiggins, Monmouth
<1%
(1 vote)
Jamil Wilkins, Holy Spirit
<1%
(1 vote)
Jack Zink, Calvary Christian
<1%
(1 vote)
Evan Benson, Wardlaw-Hartridge
0%
(0 votes)
Jacob Bey, Lower Cape May
0%
(0 votes)
Aaron Bradshaw, Camden
0%
(0 votes)
Jordan Brice, Eastern
0%
(0 votes)
Ky Gilliam, Holy Spirit
0%
(0 votes)
Dasear Haskins, Camden
0%
(0 votes)
Isaac Hester, Ranney
0%
(0 votes)
Kwinten Ives, Palmyra
0%
(0 votes)
Carnegie Johnson, Blair
0%
(0 votes)
Malachi Johnson, Union
0%
(0 votes)
Ebrahim Kaba, East Orange
0%
(0 votes)
Archie Lawler, Lower Cape May
0%
(0 votes)
Kamal Lee, St. Thomas Aquinas
0%
(0 votes)
Jayden Llanos, Holy Spirit
0%
(0 votes)
Jayden Lopez, Atlantic Tech
0%
(0 votes)
Jaden Merrill, Millville
0%
(0 votes)
Nizere Mingo, Snyder
0%
(0 votes)
Elijah Motley, Linden
0%
(0 votes)
Ife Okebiorun, St. Augustine
0%
(0 votes)
Samir Padilla, Jackson Memorial
0%
(0 votes)
Geancarlo Pejuero, Gill St. Bernard's
0%
(0 votes)
Tavian Pullock, Montclair Immaculate
0%
(0 votes)
Chris Racobaldo, Washington Township
0%
(0 votes)
Keanu Ray, Weehawken
0%
(0 votes)
Cornelius Robinson, Camden
0%
(0 votes)
Lazaro Rodriguez, South River
0%
(0 votes)
Mike Rustad, Morris Knolls
0%
(0 votes)
Amare Smith, Salem
0%
(0 votes)
Jahmir Smith, Holy Spirit
0%
(0 votes)
Kyle Smith, Union Catholic
0%
(0 votes)
Devon Theophile, St. Joseph (Hamm.)
0%
(0 votes)
Akil Watson, Roselle Catholic
0%
(0 votes)
Total Votes: 12,302
closed