Who is the top girls lacrosse senior in N.J. in 2022? (Poll Closed)
Shannon Scally, Immaculata
40%
(12,104 votes)
Gia Mitchell, Bridgewater-Raritan
25%
(7,501 votes)
Skylar Brandt, Hunterdon Central
8%
(2,491 votes)
Carley Vernon, Shawnee
7%
(2,182 votes)
Rylee Johnson, Southern
4%
(1,162 votes)
Marissa Bragg, Hunterdon Central
3%
(776 votes)
Jaylin Locke, Ridgewood
2%
(632 votes)
Ella Romeo, Mount St. Mary
2%
(478 votes)
Kate Ducoff, Mount St. Mary
2%
(475 votes)
Kayleigh Flanegan, Lacey
1%
(413 votes)
Blake Veldari, Glen Ridge
1%
(211 votes)
Ashley Noto, Clearview
1%
(177 votes)
Amelia Slick, Middle Township
<1%
(135 votes)
Olivia Hung, Pingry
<1%
(133 votes)
Audrey Cashin, Lenape
<1%
(130 votes)
Annabelle Niebuhr, Delaware Valley
<1%
(127 votes)
Kerry Perez, Emerson Boro
<1%
(121 votes)
Savannah Eichert, Brick Township
<1%
(90 votes)
Annica Lam, Livingston
<1%
(88 votes)
Emily Petersen, Mountain Lakes
<1%
(73 votes)
Madison Ballesteros, Parsippany Hills
<1%
(57 votes)
Madeleine Hogan, Montgomery
<1%
(53 votes)
Mia Rubinetti, Indian Hills
<1%
(49 votes)
Dillen Orsino, West Milford
<1%
(47 votes)
Ashley Thomas, Summit
<1%
(46 votes)
Emi Waldron, Collingswood
<1%
(41 votes)
Sophia Lambrianakos, Oak Knoll
<1%
(34 votes)
Emily Danahy, Holy Angels
<1%
(31 votes)
Mady Cattani, Shawnee
<1%
(28 votes)
Devon Gogerty, Oak Knoll
<1%
(27 votes)
Summer Davis, Southern
<1%
(24 votes)
Tori Wilsey, Sterling
<1%
(24 votes)
Elizabeth Bozza, Morristown
<1%
(22 votes)
Emily Hazel, Cherry Hill West
<1%
(22 votes)
Teagan Kocaj, Oak Knoll
<1%
(19 votes)
Kate Fishbone, Newark Academy
<1%
(18 votes)
Lara Kruck, Kittatinny
<1%
(18 votes)
Aly Mascolo, Cherokee
<1%
(17 votes)
Nora Crowther, Villa Walsh
<1%
(16 votes)
Mollie Parker, Pingry
<1%
(16 votes)
Kayleigh Coughlin, Chatham
<1%
(15 votes)
Mary Kate Allingham, Trinity Hall
<1%
(14 votes)
Paige Glavin, Mountain Lakes
<1%
(12 votes)
Kate Quinn, Caldwell
<1%
(11 votes)
Grace Thornhill, Pompton Lakes
<1%
(11 votes)
Laura Sullivan, Moorestown
<1%
(10 votes)
Caitlin Walsh, Summit
<1%
(10 votes)
Reagan Wawzycki, New Providence
<1%
(10 votes)
Lexi Wolfe, Ramapo
<1%
(10 votes)
Sarah Gresham, Mount St. Mary
<1%
(9 votes)
Gabrielle Montegari, Immaculate Heart
<1%
(9 votes)
Elle Priesing, Scotch Plains-Fanwood
<1%
(9 votes)
Francesca D'Amore, Watchung Hills
<1%
(8 votes)
Izzy Iorii, Ridgewood
<1%
(8 votes)
Sadie Carpenter, Haddonfield
<1%
(7 votes)
Steph Crossan, Morris Knolls
<1%
(7 votes)
Emma Dengler, Moorestown
<1%
(7 votes)
Kaitlin Price, Kingsway
<1%
(7 votes)
Elizabeth Rivetti, Morristown
<1%
(7 votes)
Kit Zanelli, Summit
<1%
(7 votes)
Olivia Cammalleri, Demarest
<1%
(6 votes)
Madison Maguire, Pope John
<1%
(6 votes)
Phoebe Matuch, Manasquan
<1%
(6 votes)
Paige Nolan, Trinity Hall
<1%
(6 votes)
Julia Carbon, West Milford
<1%
(5 votes)
Kaitlyn Davies, Wayne Hills
<1%
(5 votes)
Bethany Glaser, Boonton
<1%
(5 votes)
Brianna Mennella, Morris Knolls
<1%
(5 votes)
Gianna Monaco, Lenape
<1%
(5 votes)
Meghan Pedrani, Somerville
<1%
(5 votes)
Jolee Roth, Allentown
<1%
(5 votes)
Frances Tedesco, Glen Ridge
<1%
(5 votes)
Abbi Uhl, Pascack Valley
<1%
(5 votes)
Juliet Walls, Haddonfield
<1%
(5 votes)
Sarah Catizone, Caldwell
<1%
(4 votes)
Patricia Columbia-Walsh, Montclair Kimberley
<1%
(4 votes)
Anna Gotterup, Red Bank Catholic
<1%
(4 votes)
Grace Iervolino, Hunterdon Central
<1%
(4 votes)
Courtney McKenna, Ridgewood
<1%
(4 votes)
Kira Mennella, Morris Knolls
<1%
(4 votes)
Catherine Peacock, Hunterdon Central
<1%
(4 votes)
Genesys Spann, North Brunswick
<1%
(4 votes)
Sophie Wilkinson, Oak Knoll
<1%
(4 votes)
Molly Malone, Red Bank Catholic
<1%
(4 votes)
Kate Becker, Princeton
<1%
(3 votes)
Ava Chiarella, Manasquan
<1%
(3 votes)
Julia Gronda, Pequannock
<1%
(3 votes)
Catriona Lucus, Randolph
<1%
(3 votes)
Molly Simon, West Essex
<1%
(3 votes)
Halle Aschenbach, West Essex
<1%
(2 votes)
Caroline Button, Moorestown
<1%
(2 votes)
Elaina Corson, Rancocas Valley
<1%
(2 votes)
Kelly Dillingham, Westwood
<1%
(2 votes)
Carly Frohnapfel, Chatham
<1%
(2 votes)
Trinity Koetje, Oak Knoll
<1%
(2 votes)
Isabella Mangano, Montville
<1%
(2 votes)
Abby Sullivan, Kinnelon
<1%
(2 votes)
Lexi Vizzini, Vernon
<1%
(2 votes)
Charlotte Walcoff, Mainland
<1%
(2 votes)
Summer Castaglione, Brick Memorial
<1%
(1 vote)
Sophia Cooney, Southern
<1%
(1 vote)
Gwen Flusche, Ridgewood
<1%
(1 vote)
Abby Fuchs, Brick Memorial
<1%
(1 vote)
Hayley Henderson, Egg Harbor
<1%
(1 vote)
Marissa Lucca, Washington Township
<1%
(1 vote)
Sarah Marcovichi, Ridgewood
<1%
(1 vote)
Gianna Peditto, Holy Cross Prep
<1%
(1 vote)
Jane Trauger, Eastern
<1%
(1 vote)
Maggie Boyle, Lower Cape May
0%
(0 votes)
Emily Gargan, Egg Harbor
0%
(0 votes)
Quinn McCarthy, Manasquan
0%
(0 votes)
Julianna Medina, Mainland
0%
(0 votes)
Brianna Robinson, Middle Township
0%
(0 votes)
Total Votes: 30,454
closed