Cili Banor Deshironi te Dali Nga Shtepia ë Big Brother Albania 2 ? JAVA 10 (Poll Closed)

 
 
 
 
 
 
 
 
Total Votes: 38,532
234 Comments

 • EDISONA - 11 years ago

  UNE KAM DESHIR QE TE DAL JASHT AIDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

 • loreta - 11 years ago

  un dua te dal arjon muca sepse ai nuk me pelqen..

 • violeta - 12 years ago

  bukur shum bukur

 • violeta - 12 years ago

  bukur shum bukur

 • sugi - 12 years ago

  une dua te dale qetesori sepse ben loj te pist

 • Sage femme - 12 years ago

  bjordi at balinnnnnnnnnn si me pas 2 metraa si bebe

 • fiona - 13 years ago

  SORI DHE VETEM SORI DUHET TA FITOJE KETE EDICION KA QENE NJE YLL NA KA KENAQUR FORCA SORI KE QENE FANTASTIK .

 • ananda - 13 years ago

  oooo qetsori duhet me dall a qao lola qe e ka shkru adela duhet me dal nga shtepia se nuk e duroj maaa i thommm qe adelaaa aty duhet me fitu qmiminnn se ma e mira oshtttttttttt edhe bjordi ma emiri momoza aida lirita ma te mirett

 • izabela - 13 years ago

  pse e hoqet mimozen o bba2 apo eshte me e mire ajo e fshatit te thelle te kavajes dhe i them bba ta shohe edhe nje here sa % te votave kishte mimoza qe fitoi bba2 mimo ti je njeshkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 • SINDI - 13 years ago

  MIMOZA TIU MERITON FITOREN. TI JE MISS BBA DHE MISTER ARJONI QE S E MERITONTE TE DILTE. FITORJA ESHTE TENDJA

 • IZABELA - 13 years ago

  ADELA JE FEMRA ME KOT E ME FALLCO ATY BRENDA. MIMOZA TA KALON 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000 HERE TY. UROJ TE DALESH SA ME PARE SE VETEM DASHURI LIVE PO SHOHIM ATY BRENDDA

 • IZA BELA - 13 years ago

  MIMOZA JE NJESHJA E BBA2. TIMERITON FITORE E JO AJO KEMSHTREMBRA E KAVAJES. TY TE MERITON MISTERI I BOTES ARJONIK

 • rifqe - 13 years ago

  mimoza une mendoj se kete jav nuk do te dalesh nga shtepia me e vamshme ne SHqipri oks te dua shum rifqja oks

 • lona - 13 years ago

  bjordi at balinnnnnnnnnn si me pas 2 metraa si bebe

 • lona - 13 years ago

  ANJEZA ARJONI AIDA JU DUAAAAAAAAAAAAAAAA NE SHTEPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

  DO TE DAL BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII QAMARROKUUUUUUUUUU

 • LONA - 13 years ago

  bio do te dal se nuk i perket te rri aty si nje bebe dh nje qamarrok jam nga kosova e pershendes anjezen arjonin dhe aiden me shume dashuri te madhe qe i dua shummmmmm si vëlla e motra ju dua shummmmm

 • LONA - 13 years ago

  o lereni ata se nuk kan mend qe arjoni me dal ejjjjjjjj kurr dhe aida kurrr me dal prej ksaj shtepie ....

  NGA KJO SHTEPI DEL ADELAJDA

 • fitore - 13 years ago

  E PO SA I PERKET DALJES MEDOJ SE DO TE DAL ANJWZA

 • ana - 13 years ago

  une nuk e di se ca i pelqen bjordi asaj adeles.po capacul per zotin.
  adela ti nuk i perket big brother

 • xhea - 13 years ago

  kete jave te dali adela se nuk ka llogjik se ajo nominon pa arsye te vecanta

 • ana - 13 years ago

  kete jave dua te dale adela eshte shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeee shtrige

 • kloklo - 13 years ago

  Ciao a tutti sono klodia e volevo complimentarmi con Sori perke ha una grande personalita con un carattere molto determinato e impulsivo BRAVISSIMO CONTINUA COSI PERKE 6FANTASTICO E IL BIG BROTHER LO VINCERAI TU TI SALUTO E SOPRATUTTO BUONA FORUNA CIAOOOOOOOOOO

 • Alba - 13 years ago

  Sori je me i miri duhet te jesh ti fituisi i Big Brother Albania2 e meriton dhe jo si ca te tier qe duan te fitojn duke krijuar grupe qe mos te dalin ne nominim si Adi,Moza,Bjordi,Adelajda por loja nuk eshte kjo.Adi kur te shikoj ty ndroj kanalin sepse ma shpiffffffffffffff Jashte Adi dhe grupi i tij.
  FITORE SORI FITORE SORI FITORE SORI FITORE SORI FITORE SORIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII te pershendesim nje grup vajzash nga italia.

 • vlera - 13 years ago

  o aida u kan shum keqe shyqyr qe ka dal hahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhaahahahahhahahahahhahahhahahahahhahahahahhahahahhaha

 • vlera-yllka - 13 years ago

  adela dhe bjordi jan me te miret kurse juna dhe arjani jan shum te keq

 • ???aida-diellza - 13 years ago

  o ja hankshit bothen ju qa s jeni em aiden se aida ma e mira osht dine kto ehd eqe ka dal mo s pe kqyri big brothewr se u bo bajat o mutaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ju s dini mi aalizu njerzit
  .......................kisssssssssssssss aida e ki

 • meldina - 13 years ago

  moza te uroj fitore edhe ty arjoni

 • medlina - 13 years ago

  qorri

  aaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiise osshtt

  qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 • medlina - 13 years ago

  ishalla del arjani se iri pi kom si qorr po qorr osht

  ma ka pa mimon desh pa jelek e breg per qata iri pi kom edhe se e don mozen

  iri pi kom s'pe du me ja pa ate fytyr

  se nuk po me pelqen

  me ba me dal moza ose arjoni nuk kqyret bba2

  ateher nashta nuk e kqyri hiq

 • medlina - 13 years ago

  sot ditelindjen arjoni bre nonen kesh ne shkoll e nuk mujta me e pa bba2 sot ja uroj mditelindjen arjonit me gjith zemer dhe shpirt

 • xhina - 13 years ago

  un e e kisha hjek adelen sepse osht me dy ftyra

 • diti - 13 years ago

  ehwgwhadfgs

 • .... - 13 years ago

  e si thoni te dal adela ajo eshte ylli me i bukur qe kam pare ndonjeher me e mira e dua shuum adela te dua dhe te uroj qe it te jesh me e mira dhe te maresh 70 mije euro fito o ues remenze tre kam xhan o adela fitofsh ishalla

 • emanuella - 13 years ago

  une dua te dal arjani se osht i keq shum bre

 • zanfina - 13 years ago

  une deshiroj te dal arjani se asht ma i keqi si qorr krejt ishalla del arjani

 • ina - 13 years ago

  deshiroj qe te dali juna sepse nuk me perqen dhe nuk pershtatet me banoret e shtepise .juna jashttttttttttttttttttttttt

 • TONI - 13 years ago

  faliminderit naten

 • elda - 13 years ago

  gjum te embel te gjith fancave te arjonit ne veqnti ty toni se je shum i mire

 • elda - 13 years ago

  ok toni nuk po ta prishi

 • toni - 13 years ago

  te premten,elda a ben te merkuren se arjoni e ka ditlindjen me 22.04.2009 ok

 • toni - 13 years ago

  te premtesn,elda a ben te merkuren se arjoni e ka ditlindjen me 22.04.2009 ok

 • teuta - 13 years ago

  jashttt ADELAJDAA

 • Burimi - 13 years ago

  une kam deshir ta votoj Adelajden sepse nuk me pelqen ajo rri e kyqur me bjorfin

 • fati - 13 years ago

  jash aida per shkak ce esht shum fallllllllllllllllllllllllllllcccccccccccccccccccccccoooooooooooooooooooooo

 • pajtim - 13 years ago

  arjoni jash nga shtepija e bba

 • ardit - 13 years ago

  ishalla sonte del aida sepse e luan rolin e romines dhe eshte shume nervoze dhe do te doja qe dilte kurse bb a 2 e fiton "BJORDI"

 • samir - 13 years ago

  ne bb fiton bjordi ndersa sot del aida 100000000%

 • elda - 13 years ago

  kush eshte kjo bib , idjote qe flet ne emrin tim . jo more toni nuk e kam hapur adresen perzotin por esht nje debile qe flet kot tapo flasim bashk ne cl te premten ok

 • -------- - 13 years ago

  duhet te daleeeeeeeeeeeeeeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 • ???? - 13 years ago

  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaashshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

 • dona - 13 years ago

  adela mos u merzit se kto kurvat te kan inat juna dhe aida po mos ja var se ato jan msu ashtu mos e krahaso she mos e ul veten me ato se ti je nji vajz e vecant te uroj fitore adelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 • lora - 13 years ago

  aida jasht tttttttttttttttttttttt adela vazhdo lojen se ti e meriton se aida dhe ajo juna po i vjen inati le te plasin

 • elda - 13 years ago

  me vjen veetet keq qe po ta them toni por nuk do ta jap add time por nr e cel po

 • besi - 13 years ago

  do deshiroja aida por nuk besoj se isht nga tiranaa

 • berat imeri - 13 years ago

  aida jashttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

 • toni - 13 years ago

  elda per nje mend ke hapur add.ARJONI.....

 • ermal - 13 years ago

  aida duhet te dale sepse mendoj qe te tjeret jane me te forte dhe din te argetojn publikun

 • berat - 13 years ago

  aida jashttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

 • berat - 13 years ago

  aida mendoj se sonte do te eliminohet nga shtepia ebb

 • blerta - 13 years ago

  o ishalla del sante Qetsori

 • toni - 13 years ago

  ok.Arjoniiii.....

 • elda - 13 years ago

  qao toni e hapa add aaaaaaarrrrrrrrjjjjjjjjjjjjjoooooonnnnnnnnniiiiiiiiiiii

 • Diii...?? - 13 years ago

  Une Mendoje Qe MUnde Te DAle Aida Ose Adelajda NJa Prej Tyre MUnde Te DAle

 • lila - 13 years ago

  hi mimoza te dua si dhe adelen me bjordin edhe anjezen ju dua shum ne te shkolla luajm rolet tua une ja anjeza

 • lora - 13 years ago

  adela fitore deri ne fund ty me bjrdin se e meritoni

 • dona - 13 years ago

  adela fitore
  i gjith ferizai jemi me ty se te duam shum se ti meriton te jesh fituse bb2fitore adelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 • ardi - 13 years ago

  aida mjaft ma se e ke tepru aty mrena me nejt shko dil cik se po te pret vllai vllai perjashta dhe mundohu ti permisosh gabimet se ja nji njeri shum acaruse
  jashtsonteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 • dona - 13 years ago

  sonte duhet te dale aida se nuk po durohet ma dhe jo adela se nuk ban me u nda nga bioooooooooooooooooooooooooooooooose nuk e meriton nji gje te till

 • lora - 13 years ago

  jasht aidennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 • elma - 13 years ago

  un dua qe te dal Aida dhe sigurt jam qe ka me dal ajo,se gjinah eshte me votu Adelen me e nda prej Bjordit,jasht Aida se je shum e tepert aty.tan Gostivari eshte me ty adela

 • nora - 13 years ago

  un dua qe kete jav te dal Aida se shum po i nderhin ne mes Adeles dhe Bjordit...tung Gostivari

 • DONA - 13 years ago

  adela fitore se te gjith ferizai jemi me tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

 • DONA - 13 years ago

  ADELA DHE VETEM AJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

 • lora - 13 years ago

  AIDA JASHT SE NUK PO DUROHET MA
  ADELA DO RRI DERI NE FUND TE LOJES SE E MERITON
  FITORE ADELAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 • toni - 13 years ago

  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssshhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

 • ELONA DR - 13 years ago

  ARJON JE ME I MIRI,KESHTU VAZHDO

 • ELONA DR - 13 years ago

  JE ME I MIRI,KESHTU VAZHDO

 • ???? - 13 years ago

  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaashshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshshtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

 • toni - 13 years ago

  me tha se ke deshir te besh kushte per kete arsyje te thash faliminderit

 • Tirana danger - 13 years ago

  te nderuar te interesuar te big brather at moment qe del Aida nga shtepia do te ndodh një katastrof e paparashikuar ne ket loj... Kujdes kujdes kujdes..

 • Princi Kaltert - 13 years ago

  Deshiroj qe këtë loj ta fitoj Mimoza...

 • elda - 13 years ago

  qfare te thash o toni qe po me thu faleminderit

 • vali - 13 years ago

  o njerz juve qe nuk ju pelqen aida jeni larg saj duhet te krenohet shqipria qe ka nje vajz si aida aty mrenda ejo si adela si mendoni ju te mos dal adela se qka ban ajo aty qpllyp qpllyp ter kohene te dalin kta para saj edhe sa i perket me inda kta kan me dal herdo kur le te vazhdojn jasht ky nuk a guxim se te ghitha i ka pas ajo duhet me respektu orighinense ne qoftese nuk e respekton sje per askend per te gjith qytetin tim aida ne bb eshte ylldhe te ghith te tjeretjan me te fort shum meshir ka pas deri tanibb per adelen se edhe bjordin e hupem e le te fiton ma i miri aida

 • toni - 13 years ago

  Faliminderit.Edhe kur jem duke ta treguar numrin te markuren a te dielen
  ARJONI DHE VETEM ARJONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

 • elda - 13 years ago

  hej toni me sa po shikoj ty nuk te pelqen me te vu kushte por per me vu te peqen hehehehehehe

 • toni - 13 years ago

  as mua.Po a jemi duke e ber nese nuk vjen te dielen a te merkuren.Arjoniiiiiiii

 • elda - 13 years ago

  hej toni nuk me pelqejn kushtet mua ok puq arjoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii me i miri

 • toni - 13 years ago

  eldaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...............................................

 • TONI - 13 years ago

  jo po nuk erdhi deri te dielen do te tregoj numrin edhe folim ne cl ok

 • elda - 13 years ago

  toniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii............................

 • elda - 13 years ago

  perzoten o toni nuk e di por po nuk erdhi deri te merkuren ateher tapo te kerkoj numrin e cl dhe komunikojm ne cl

 • toni - 13 years ago

  elda ty mas ta ndin qfa folin te trejet ok ne jemi shok edhe le te shkroj kushdo per per ne edhe elda kur te vjen ajo kusherirja?ARJONIIIIII...........

 • elda - 13 years ago

  toni me vjen shum keq qe nuk po me beson dhe qe po ia ben qefin atyre qe kan deshire qe te prishin shoqerin tone gjithsesi mua nuk me vjen keq sepse kjo eshte zgjidhja jote dhe e respektoj te uroj gjith te mirat e kesaj bote

 • nika - 13 years ago

  aida duhet te dal sepse eshte e padurueshme

 • elda - 13 years ago

  toni po te bej be per zotin qe akoma nuk e kam hapur adresen po nuk po e di se kush eshte ky njeri kot qe flitka ne emer te tjerve nuk e di a po me beson
  por po te them te verteten . a mund ta di se kur te kam thene dhe tek cila faqe ne internet kam qene se perzotin nuk kam qene une po eshte dikush qe e ka inad shoqerin tone po te plasi se nuk ka per te na ndare

 • toni - 13 years ago

  EDHE NUK DI VENDE TE TJERA ME MO VOTO PER VETEM EDHE NJE KU HI BIG BROTHER ALBANIA 2 UNE KETU KAM HI EDHE KAM VOTUAR KALOSH MIR

 • toni - 13 years ago

  elda mua me ke then se kam hapur add e tani me thua se ende se kam hapur por ska problem.ARJONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII..............................

 • elda - 13 years ago

  toni jam une elda e vertete se po shikoj qe dikush ka folur ne emrin tim dhe ka thene qe toni a je prishur me mua une po te them se sot e kam pa qe kan dale votimet ne internet dhe qdo dite e kam kontrolluar internetin se doja qe te flisja me ty dhe po te tregoj qe une anglishten e kam me dipllome qe e kam marre ne tirane dhe e di shume mire dhe qe nuk e kam hapur akoma adresen per fat te keq se nuk me ka ardh kusherira dhe vet e kam ba prove po nuk me hapet.a mund ta di se ku i gjen keto votimet ne internet a ka ndonje adres te veqant ku votoni per te nxjerr banorin qe nuk deshirojme nese ka ma trego . dhe ta dish qe shoqeria e vjeter nuk harrohet dhe ty nuk te nderroj se me ke thene qe i ngjason arjonit . dhe i them ati personit qe ka folur ne emrin tim qe vetem nje njeri pa personalitet mund te flas ne emer te personave tjere . toni ishalla nuk na del arjoni se pa te nuk do te shikohej bb

 • eraa - 13 years ago

  Ndoshta po behem e tepert, por eshte e rendesishme, qe qdo njeri nga ne te jete nje mburoj per Adelen, te perkrahim nje femer guximtare si ajo,ti dalim ne ndihme me aq sa kemi mundesi.
  Adela, une e qmoj shume thyerjen e atij mentaliteti, dhe kur te dalesh nga aty(shpresoj te jete sa me larg),do te gjesh fyerje,sharje,ofendime,por gjate gjithe jetes te percjellin te tilla gjera dhe qe te ikesh nga keto gjera nuk ke mundesi, ngase duhet te marresh nje tunel per ne toke ose shkall per ne qiell,duhet te shenderrohesh ne nje shkemb te fort dhe te mos ndikohesh nga fjalet e te tilleve qe tentojne te crregullojne dhe te hutojn jeten tende.Ti ke shume virtyte, dhe per kete do te shperblehesh.Tungg!

 • eraa - 13 years ago

  Sic kam thene edhe me heret une jam me Adelen dhe e perkrah vetem ate. As une, as ju dhe askush nga ne nuk ka te drejte qe ta gjykoj ate per veprimet qe ben aty brenda,eshte jeta e saj, nje jete qe nuk e ka jetuar duke u mbeshtetur ne deshirat e veta, por duke i plotesuar kapriqot e te tjereve, derisa ne te eshte paraqitur nje deshire qe ka mposhtur qdo gje, madje edhe veten e saj dhe kjo deshir eshte "hyrja ne big brother".Adela, je me e mira dhe mos u merzit nga ato qe te fyejn,sepse fyerja dhe ofendimi jane armet me te forta te atyre qe nuk kane argumente dhe mos harro qe njerezit nuk e gjuajne qenin e ngordhur,por ato te fyejn ty ngase i ke tejkaluar me miresi!

Leave a Comment

0/4000 chars


Submit Comment

Create your own.

Opinions! We all have them. Find out what people really think with polls and surveys from Crowdsignal.