Cili Banor Deshironi te Dali Nga Shtepia ë Big Brother Albania 2 ? JAVA 11
558 Comments

 • albinoti - 12 years ago

  hahaha veq dalet arjanas ska kush me dal qao

 • sibeta - 13 years ago

  adela je me e mira vazhdo keshtu se do ta fitosh dhe mos u acaro nga komentet e banorve te tjere u vjen inat te gjitheve vazhdo keshtu se do ta fitosh

 • sibeta - 13 years ago

  adela je me e mira vazhdo keshtu se do ta fitosh dhe mos u acaro nga komentet e banorve te tjere u vjen inat te gjitheve vazhdo keshtu se do ta fitosh

 • altrina+liridoni - 13 years ago

  un mendoj te dal qetsori
  se osht i keq qa sbon sdin as me u sjell mir
  aj mu nuk me pelqen sepse osht dreq

 • B-gjipi - 13 years ago

  hej merhabe BIG BRODHER efendi jeni shu te keq jo po shum te mir hahahah un dua qe te dal juna jo po aida jo po arjoni jo po JUNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA tung tung une jam shum kuller njeri a hayhayhayhay

 • B-gjipi - 13 years ago

  hej merhabe BIG BRODHER efendi jeni shu te keq jo po shum te mir hahahah un dua qe te dal juna jo po aida jo po arjoni jo po JUNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA tung tung une jam shum kuller njeri a hayhayhayhay

 • netushja - 13 years ago

  mirdita te gjithve ne veqanti moderatorve te fans clabit ju dua shum sa i perket ken dua ta largoj eshte JUNA sepse esht e vjeter edhe nuk sillet mir.tunggggggggggggggg

 • ceri - 13 years ago

  une them se do te dal QETSORI SE OSHT I KEQ dhe nuk me pelqen curi curi tugi tugitugi

 • negjip - 13 years ago

  une mendoju te nderuar teleshikues se se do te te dal juuuuuuuuuunnnnnaaaaaa pr shkak se nuk me pelqen

 • amarilda - 13 years ago

  adela je vajze me talent di te sillesh mire me te tjeret sidomos me bjordin vazhdo keshtu je me e mira do e fitosh bb2

 • amarilda - 13 years ago

  adela je vajze me talent di te sillesh mire me te tjeret sidomos me bjordin vazhdo keshtu je me e mira do e fitosh bb2

 • amarilda - 13 years ago

  adela je vajze me talent di te sillesh mire me te tjeret sidomos me bjordin vazhdo keshtu je me e mira do e fitosh bb2

 • amarilda - 13 years ago

  adela vazhdo keshtu se je nje vajze e mrekullueshme na pelqe shume

 • toni - 13 years ago

  BB ME SE SHIKOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ KURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR NA NA PALSI KREJT MIR PO THOT ELDA ME KORRUPSJON

 • antigonakosova - 13 years ago

  me kend do mastruboj un e ghora qdo dit e shifsha arjonin dhe e mastruboja pidhinn ku ftyra me esht shendruar ne nje nat te vetme ne nje gorilll arjoni shum i bukur tani me kend do mastruboj me qetsorin ftyr leshi ka ai me bjordin po si te padhosesh nje femen esht bjordi me adin po si te flesh me nje gorilllllll piqkati mater pirdhuni big brother besimi ka te drejt ka thene ai esht jezus qenka besim ta ha karin qao miamore

 • besim - 13 years ago

  nese adela fiton qmimin kosova do te mbaj 1 minut zie eshte veq sse nje bich kavaje ku ghith profesorat e kavajes e kan pdhas te ghoren per qato esht e voqkel se tu e padhos shum nuk eshte ritur tani big brather jo po big brother leshhhhhhiii pirdhuni qe te ghith qe keni shkrujt comente

 • elda - 13 years ago

  turp ti vijne top channelit qe ben keshtu hilesh me mire te mos ta hapin hiq kete emisjon sesa me ba me hile po u kuptu se dojn me ja dhan adeles qmimin athu se qa ka ba a puth ma athu se e ka shpik ajo te puthuren pisja

 • elda - 13 years ago

  sonte asht ba krejt e qarte se bb eshte me hile se arjoni ka ken nder pretendentat kryesor por qa me ba se ne shqiperi ka vetem korrupsjan une nuk e shikoj ma bb dhe per mu fituesi asht arjoni se ai asht nji djal me vlera

 • nena arjonit - 13 years ago

  ju menduat se se padhoshit tim ja prishet endren po gaboheni rend sapo i ofruan kontrat pist mode nga palestina dhe bangladeshi e pat edhe vet te gjitha firmat nderkomtare ishin te interesura me interesum ishte firma inati

 • babai i arjonit - 13 years ago

  ju qift zoti fare ma prishet enderen time femijrore ma hoqet qunin nga big brother legenga te gjith ata qi kan votuar kunder djalit tim e dini qfar do tju vras mere padhosha qi kini shum inat ju ata qi kan fanca djali im i kishte ato prandaj ju e karguat menduat se ai do behet i famshem dhe ja prishet endren e ja u prisht zoti juve jeten

 • besim - 13 years ago

  a ju thash legene qe del eltoni pederi se me nervikos kur e ngreh cigaren e ngreh si kar tash e ka radhen juna ose mimoza nuk ka ber asghe ajo bile tish padhos te pakten tung se shkova ta padhosi qenin tim

 • toni - 13 years ago

  TUNG TE GJITHVE NA DOLI ARJONI PO QTI BEJM.JO ELDA NUK JU KAM HARRUAR TY AS ENEIDEN NATEN

 • besim - 13 years ago

  te thash qe del koka mashtruesit zojezus jan un ta nie ka radhen jo ky mme syxa as qetsori as kjo qika as adi po ky djali tjer me nerviko ku djali kur e ngreh cigaren si peder

 • besim - 13 years ago

  arjoni fiton kur them un esht e vertet un jam jezus ne emer te birit te krishtit zoti ka then kush padhos ne big brother fiton ai ka padhosur xhulieten ne goj tung nga besim jezusi krisht qifsa jezusin

 • besim - 13 years ago

  votoni arjonin eshte me i mir ai nuk e meriton aty te jet po ne hollivud e bollivud qfarb bukuroshi eshte ai por une e kam mar inat vetem pse po i in nbeth mimozes e per ato e kam fyer

 • eneida - 13 years ago

  po iki se filloi spektakli dhe uroj me gjithyemer qe te mos dali arjoni dhe besoj se kjo nuk ka perte ndodhur naten te gjith fansave te arjonit. NATEN E MIR NE VECANTI ELDES ERDISE DHE TONIT

 • ghyshja e arjonit - 13 years ago

  ju lutem votimi do te pefundoj edhe pak kini meshir e votoni arjonin se nga ena them se arjoni esht djall qe pritet se shpejtii te bej te papamen ne big brother tja fus qetsorit ne both beth e ka then vet ai ghyses tung se jam kah qihem me nje bukurosh si noizy

 • otr noizy - 13 years ago

  e pse do et them un ashtu se nuk e mar vesh__?????

 • besim - 13 years ago

  OTR NOIZY i kahit je nga cili vend ne shqiperi kur vi per pushime ki me than besimi qfar djali i mir koka aj spo dika sen tjeter veq me ta mush bethen me pare

 • OTR NOIZY - 13 years ago

  eh more besim a e di nuk te kam mar vesh as gjë se c'ke shkruar shko meso abetaren e bebeve qe të të mesoje se si të shkruash pastaj meru me mua ok???

 • besim - 13 years ago

  ku mund te shikoj adres sex se pse jam i eksituar dhe ne kto momente mund ta qi edhe kompjuterin tash per momentin jam ka e qi mausin ose si i thoni ju legenat e shipnis miun pritet se shpejti te padhosi ghethqka qe me del perpara runu rezik orusshaaaaaaaa

 • eneida - 13 years ago

  moj ti debile qe hiqesh si un por ti do te me fusesh ne sherr me miqt e mi sepse na ke zili femer e keqe por ata e dine se emri im eneida del me te zeze kurse emri jot me blu dhe dije se 1 njeri si un nuk nderon lollaj mendje ok moj idiote se nuk e di me kë ke të besh sepse nese e mar vesh kush je ne te vertete gjej vend e futu sepse ti duhet te jesh ajo qe hiqesh edhe si elda deile femer e keqe

 • eneida - 13 years ago

  elda kam ndryshuar mendje dua te dali arjonIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

 • besim - 13 years ago

  otr noizy vallai ja ke qellu jom bo bajat me duket se e kam llliiiiiiiiiiiiiiiiii llllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii skini faj jam kreten klloshar idiot mashtrues por adini qka pirdhuni qe te ghithhhhhhhhhhhh ppaappa nga besimi nga kosova pace pace adin kush e fiton big brother kur them un edhe do ta fiton adelajda ose bjord pederi prap se prap po del qi pe fiton big brotherin te padhosurit ne big brother sikur un arjoni esht veq se nje mashtrues qe ta kar turive qdokujt qe i del per para

 • eneida - 13 years ago

  duhet te dali arjoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 • ????? - 13 years ago

  ke te drejt OTR NOIZI

 • eneida - 13 years ago

  posi moj zana ta tregoj un se ku shiehet bba live shkruaj ik mbushu se arjoni esht fitues hahahahaha

 • OTR NOIZI - 13 years ago

  ai personi qe ka shkruar ne emer te babait dhe nenes se arjonit s'eshte askush tjeter vec se besimi nga kosova sepse dallohet se emri i babait te arjonit del me ngjyr te zeze kurse kete her doli me ngjyr te kalter dhe familja e arjonit nuk eshte familje e degjeneruar dhe as nuk perdor ashtu fjale banale e jo me te bej
  ato veprime.ARJONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII nr.11111111111111111111111111111111111111111111111111111111 OTR NOIZI

 • eneida - 13 years ago

  e di cfar toni po lexoja pjesen kur ti dhe elda po flisnit per moshat dhe mora vesh qe ti ishe 14 vjec dhe un jam 12 a mund te kemi 1 lidhje bashke.. hhahahahahahahhahahahahahahahaha mos ma mer per keq se po bej vetem shaka

 • eneida - 13 years ago

  elda erdisa toni po ku jeni se sot nuk kemi fol fare vetem pak qe kam folur me elden kam folur apo mos doni te largoheni nga un sepse kam mosh me te vogel se ju????

 • eneida - 13 years ago

  posi moj zana ta tregoj un se ku shiehet bba live shkruaj ik mbushu se arjoni esht fitues hahahahaha

 • ana - 13 years ago

  juna eshte e urryeshme.ajo do te dali patjeter

 • zana - 13 years ago

  mund te me tregoni ndoni adres ku mund te shikoj big brotherin live ne internet ju lutem

 • fatmire - 13 years ago

  valla bre juna boll po mundohesh me adin po spo ta qet bre po ma mire dil e shko silli ato b..... ku e kije vendin se boll u pa se kush ishe ti.

 • nena arjonit - 13 years ago

  ishalla del quni im arjoni se metvertet e ka buri im ai e qin te atin e vet ka raste qi edhe un ja kam mar ne goj apo ne prapanic dhe ne both stili tij i preferuar esht te ma fus kamxhik ne both betth edhe un ja bej o shet oje wrilli faken gud camen

 • babai i arjonit - 13 years ago

  shpresoj te dal koka e mashtruesit djali im arjoni esht mashtrues kriminel dhe ka koh qe nuk ja kam mar djalit tim ne goj ose te ma fus ne prapanic se ai krimineli qin ghethqka qa i del perpara un babi i arjonit jam gay speshell gay

 • elda - 13 years ago

  ciao dhe ishalla po na i bie nder mend tonit per ne

 • eneida - 13 years ago

  epo un tani kamca pun elda dhe nuk do te rri me ne net pothuajse 1 or ok jupershendesh elden erdisen dhe tonin ciao

 • elda - 13 years ago

  po eneida

 • artushja - 13 years ago

  ti besim masi po thush e kam te madh sa e ki se un jam marakli ne kar ose ne dick mun te ma japesh adresen e te shkojm ne luft e din luft un i them sexit se kur padhoem me mashkull shkoj mu qi si nluft
  ]

 • BESIM - 13 years ago

  elda ta ha pidhin e voqkel leje mos shkruj komente po hajde qiju me mu ose me naj legen si puna jote luzerrrrrrrr mke ni lodh arjoni me i mir arjoni nuk ka kurgho une kam me shum se arjoni e kam karin me te madh dhe me te lezetchem ti sa dush je i bukur ;por kur nuk e ki dickin e madh qa po duhet me hy posht batanijes si i thoni ju legenat e shinis e mu zoti ma ka fal karin e madh edhe bukurin

 • eneida - 13 years ago

  do te mbetemi perseri shoqe nese te them se jam 12 vjec.

 • elda - 13 years ago

  eneidaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 • elda - 13 years ago

  po ti eneida sa vjeq je po me trego te verteten edhe ti

 • elda - 13 years ago

  ketu jam po pata ca pune une jam 18 vjeqe ja kam thene edhe tonit

 • artushja - 13 years ago

  ej o besim mke lodh na ke bo jeten bajat shko pirdhu idiot ti qenke gheja me pak vler ne ket bot SA NUK E MEITON ME JETU NE TOK NER TOK SA PER KASTRAVECIN QI PO THUSH AJDE SHTIMA JA SHTI NANES TANDE IDIOT

 • eneida - 13 years ago

  eldaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 • besim - 13 years ago

  eneida ta ha pidhin un kurgho sjam ka tboj veq po tham ta ha quramanin e voqkel qi e ke posht kush more ssun ju boj un kurgho femnave eja nkosov thuj kush o qaj besimi prizren qi sun ju boj kurgho femnave krejt mjofin ai qin mas mirti nkosov kur vin mu qi mu qi me mu presin ne rend

 • eneida - 13 years ago

  elda se nuk te kam pyetur sa vjec je po ma thuaj me sinqeritet sepse nuk ka per te ndodhur gje

 • eneida - 13 years ago

  elda mos ke ikur gje

 • eneida - 13 years ago

  vetem idjotsira jan moj elda sepse arjoni eshte me i miri aty brenda

 • eneida - 13 years ago

  zana ku mer vesh ti nga bba moj sepse arjoni do te shkoj drejt e ne finale

 • elda - 13 years ago

  eneida a e degjon zanen qa thote hahahah arjoni eshte me i miri

 • elda - 13 years ago

  eneida ketu jam
  a je atyyyyyyyyyy

 • eneida - 13 years ago

  eldaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  erdisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  toniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii flisni

 • zana - 13 years ago

  Dua të dal Juna dhe ARIJONI. Besoj që do të dalin dy presona kësaj jave dhe dëshiroj nga zemra të jen këto të dy që do të dalin. Ja hapsha derën JUNËS, ARIJONIT, ELTONIT DHE ANJEZËS. Të tjerët i pafsha në finale. Kush ësht më i /e drejt fitovt. Sorry Elda dhe Toni por Arijoni ska që jape më vetëm xhelozi :))

 • eneida - 13 years ago

  eh si na qelloj kjo dita sot ne moment qe njeri hyn ne net tjetri nuk eshte nuk kemi c^te bejme do rrim pa folur sot

 • eneida - 13 years ago

  elda aty je tani

 • elda - 13 years ago

  eneida erdisa toniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ku jeni more miq qe nuk po flisni sidomos ti toni po me ben merak se nuk ka ndollur ndonjeher qe te rrish kaq gjate pa folur

 • elda - 13 years ago

  ku je moj eneida si nuk je duk tan diten po toni ku do te jete

 • eneida - 13 years ago

  bravo artushja ke te drejt ai besimi s^mund te na bej gje ne femrave

 • eneida - 13 years ago

  bravo artushja ke te drejt ai besimi s^mund te na bej gje ne femrave

 • eneida - 13 years ago

  hej miq erdisa toni elda ku jeni flisni pra ARJONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

 • eneida - 13 years ago

  jo more xhoni sepse elda nuk e ka te dashur arjonin por eshte nje fanse e tij ashtu si un,erdisa,dhe toni dhe ne kemi krijuar shoqeri se bashku duke mbeshtetur arjonin sepse ai eshte me te vertete nr.11111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

 • laura - 13 years ago

  po mpelqen ky djali besimi nga kosova a mund te kontaktojm ne se un jam nje bich e shqiperises se mesme me pelqejn keta legena qe thojn ta shti stupcin npidh mua edhe llovaqken me ma shtin nuk ben dot asghre te vetme besim eja qiu me mua dhe te shkosh ne parajse tung mere numrin tim ose adresen zplinda@hotmail.com kontaktojm edhe tregoj kush sundon me pidh un apo ti me kar

 • xhoni - 13 years ago

  o elda mos e ke gje dashnor kete arjonin qe e dashke kaq shume.

 • artushja - 13 years ago

  un kam deshir dhe preferenc te krisur ndaj arjonit thjesht esht speshell sa i perket komentit keti besimit i them qenke shum i lodhur ok a kupton ti o katunar dreqi ik e pirdhu me lop e thithjau pak lopve se perqasi je ti mere qat stupc qi pja u shtike demek femnave shtija mamas tttttende se mu sun mashhtinnnnnnnn idotttttttttttttttttttttttt

 • besim - 13 years ago

  se kam dit se qfar bithcha po jetojkan nshiptari po ta thinkan karin me kto cemente jo arjoni ma i mirrrrrrrrrrrrrrrrrrr jo qetsoriiiiiiiiiiiiiiiiii a dish qa o per ju bre qika ma mir qu kape gjeje ni bur e martoju e leji kto gjeste femirore pre kuqkat e nones ma keni thiiiiiiiiiiiiiiiii karin e ju qift arjoniiiiiiiiiiiiiiiiii juve e ket big brotheri me familje ja u qift nanat e motrat

 • artushja - 13 years ago

  arjoni numer 1 ne shtepin e vlaut te madh i urojm te fitoj eldaaaaaaaaaaaaaaaaaa eshte tamam djal i ka hije gjithqka qe ben ciao

 • artushja - 13 years ago

  jasht juna se ska asgje qe e ben shikuesin ta doj e e ta adhuroj me keqardhje duhet te dal ket jav sepse eshte e tepert ju faleenderoj per mirkuptim ciao arta prishtine

 • ana - 13 years ago

  sonte duhet te dali o arjani ose juna se jane kot

 • besim - 13 years ago

  xhemi se tash e lexova komentin tand masi qenkam un rugaq mir po ti qa qenke qe hyn ketu a din qfar je je veq se nje bithc demek kurv e shkrun komente per qetsori ma i mirrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ajde de babloki ta tregoj kush o ma i miri ta jap dhurat ni stupc e at stupc e perdor per mastrubim pidhit e thu kuku qa koke i shtir kur e pastron pidhin thu qysh ndryshoj pidhi jem per ni nat te vetme u shendrua ne gorill se njef as pidhin tand moj goceeeeeeeeeeeeeeeeee

 • besim - 13 years ago

  Jom I Smut Seriozisht I Smut
  Mos Luj koqe xhemi Ti Qi Trut Me Gabu Mu Ngut
  Un Ket Sen S'kom Dasht Me Bo Po Ju Vet 'Um Keni Shti
  Tash Me Bo Mia Ni Zonin Un Robt N'pidh Jav Qi

  Jom I Smut Seriozisht I Smut
  Mos Luj koqe Ti Qi Trut Me Gabu Mu Ngut
  Un Ket Sen S'kom Dasht Me Bo Po Ju Vet 'Um Keni Shti
  Tash Me Bo Mia Ni Zonin Un Robt N'pidh Jav Qi spo mlidhni mend

 • besim - 13 years ago

  o xhemi
  O budallic un ta qi nonen ti heki brit pi gjyksit, e tshti me pushit pidhin tond mother fucky

 • besim - 13 years ago

  e ju qi nana xhemit le nana, po kejt familia ,
  ju qin kejt, ju ka qi edhe karijera e e pshurrt qe e ka pas,
  more budallicen e nans, o xhemi ka me ta qi rodin e nans,
  ka me t’shkatrru, jeten ka me ta prish… Ta qi familjen n’pidh, e din ku jom, hajde kur t’qohet/
  Kallxoj shoqeve tu,a qe besimi nuk rxohet
  Ja qi familjen te tonve, ju myti, ju shkeli, ju kalli/
  Pi t’parit dej tmramit, un ju ha per szgjalli, o shipecaAhahhahah, kuku, hej qun, a ta kom qi familjen keq a , drejt kallxo, edhe ju dostat e tina, kallxoni njerit drejt, mos rreni, per tmir tina, duhet mi kallxu drejt, mos mi lan me vazhdu, ashtu, se veq pe bon veten both para njerzve, you know that motherfucka sucks, that fucking bitch, son u sound bitch u fuckin look bich qe

 • besim - 13 years ago

  ju menoni se duhet te dal skini qa menoni ju dilni vet pi ksaj veb faqe ju qift barak obama nonen une ja maj qirin obames tu ja u qi nonen ok thuj ok ose aniiiiiiiiiiii

 • besi - 13 years ago

  ghemi ta puth pidhin fort te kam loqk do mqosh coment ajde nkosov tregoj qa esht kari cmendesh ki me than si nkosov qi paska dick spaska kerkun

 • besim - 13 years ago

  qa si ke ndegju gjemi kto fjal i ndegjon kur martohesh e thu kuku nime kokan te verteta se kur ja bjer shpirtin me dal burit tyhn stupc pidhve e thu kuku i kam than ati beimit budall po nime e paska pernime qaramani

 • hatigje - 13 years ago

  po bre njerez nigjoni gjemin se ka fol taman dhe na falni o vllezen shiptar se nuk jena tan si aj mas i veni vesh se taman paska than ky dritani te marrit shlaja rrugen edhe iher na falni o vllezen shqiptar bre se ne kosovart e vertet ju dona shum bre dhe mas u merrni ma me ikyt

 • gjemi - 13 years ago

  qa jan bre keto fjal qe perdorni .qyqe bre nane jam ba 25 vjeqe e nuk i kam nigju keto fjal si mundet bre shqiptari i kosoves me fol ishtu .i kerkojm falje shqiptarve te shqiperis se edhe ne kena da te marr qe sdin qa folin po me na fal bre se nuk jena tan si ky besimi se ky keka i marr fart breeeeeeeee mas u merrni me te bre se nuk merrka vesht lene te flasin me vedi bre qetsori ma i miri i bb

 • beni - 13 years ago

  arjon je shume i zgjuar ishalla nuk del sonte breeeeeeeeeeee

 • besim - 13 years ago

  elda se tash e lexova komentin tand masi qenkam un rugaq mir po ti qa qenke qe hyn ketu a din qfar je je veq se nje bithc demek kurv e shkrun komente per arjonin ma i mirrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ajde de babloki ta tregoj kush o ma i miri ta jap dhurat ni stupc e at stupc e perdor per mastrubim pidhit e thu kuku qa koke i shtir kur e pastron pidhin thu qysh ndryshoj pidhi jem per ni nat te vetme u shendrua ne gorill se njef as pidhin tand moj goceeeeeeeeeeeeeeeeee

 • dritani - 13 years ago

  shko mar idjot se nuk merrem me trapa si puna jote e tan ato fjal qe ke than thuja nanes tande se ma merr mendja ia ka qefi pis taman pis e ik pjerdhu se nuk merrem ma me lagena si puna jote ok qen i poshter

 • besim - 13 years ago

  kofsh pidhnane pom vjen mir ajde mthuj idiot drejt e nsy se pernjime po du me kqyr
  a je i shtir a veq ni qelbsir djali pidhit mos haro mos ha mut ne qesi sene dil prej aty ku je un vi drejt aty gjak tboj sem ha kari ca menon a merr vesh bre a jo nona jot

 • babai i junes - 13 years ago

  ishalla del goca im ese na fulliqi eshte kokrra e coces se mir

 • bafti - 13 years ago

  sa per arjonin numr 1 ne big brather eshte ka me fitu qato qe po folin keq veq inatin ja kan

 • qetesor - 13 years ago

  fitore QETESORIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

 • dritani - 13 years ago

  shko ore pis andej . meqe ne shqipetaret qenkemi kaq te keqinj a mund ta dime pse kerkuat ndihme tek ne ju kosovaret dhe u strehut ne shtepit tona une kam rrespekt per kosovaret dhe kemi strehuar 3 familje ne shtepin tone po asnji kosovar nuk ka perdorur kete fjalor qe ke perdorur ti more idjot dhe injorant qe nuk paske edukat ste vjen turp dhe nuk merrem ma me trapa si puna jote se ne shqiptaret themi te marrit leshoja rrugen idjot taman idjot qe sdike as me shkrujt

 • JETA FUNDIT - 13 years ago

  ishalla del ajo kurva juna

 • besim - 13 years ago

  hejjjjjjjjj o dritan Sa her po fol per mu, ti spo nisesh pi veti po un masi kam per vete pi tham per te tjeret po ti qa karin e nanes po shkrun per te tjeret demek edhe ti qashtu o bethqim un kam shkrujt se jom shpif pi komenteve tshiptarit badiavit qi meret me pun tjera e ti demek kishe jo e po hin po shkrun comente per te tjer haaaaaaaaaaa edhe mos shkruni mo se ka me ja qu ka ni kastravec me ja u shti ne beth me ja u bo bethen ma te but se barki se pernime po lupshit ju shipnis me fjalorin e kesqeve qi mke shkrujt po lypshit kar turive ka ni statash

Leave a Comment

0/4000 chars


Submit Comment