Kush Mendoni Qe Do Te Qendroj Ne Shpi
2 Comments

  • ju dua shume ma te mirate jeni lena sasa linda ju uroj shume suksese dhe fate

  • lala - 12 years ago

    valla erlinda kame dal te shtunen valla se as gje nuk po ban neper shtepi vetu vallzon nuk po jepe shohu vet kata po japin shou po japin lena fadili beni meti sasa qendrim xigo po baj shou te mall ne shtepine e kosoves (ju dua shum lens sasa mpuq e klena sasa )

Leave a Comment

0/4000 chars


Submit Comment